O sklepie Bejbisie.pl

Sklep internetowy z artykułami dla dzieci, wyposazenie szkol, przedszkola, zlobka, artykuly dla rodzicow, mamy, taty, dzieci, hustawki, wozki, rowerki biegowe, rowerek, plac zabaw, place, hustawki

Jaka jest historia założenia sklepu bejbisie.pl?

Tworzymy naszą rodzinną firmę na mocnych fundamentach ambicji, pasji i miłości do dzieci. Naszą inspiracją i siłą napędową stał się nasz pierwszy syn. Jako młodzi, początkujący rodzice musieliśmy poświęcić mnóstwo czasu i popełnić wiele błędów, żeby samemu odkryć wiele prawd na temat jakości i przydatności rzeczy oferowanych dzidziusiom oraz ich rodzicom. Poprzez prezentowaną ofertę niejako dzielimy się z Państwem naszymi wrażeniami dotyczącymi dostępnego na rynku asortymentu dziecięcego. Każdego dnia wzbogacamy naszą wiedzę rozmawiając z naszymi bliskimi i przyjaciółmi, którzy również chętnie dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami. Tworząc ten sklep mieliśmy nadzieję, że powstanie w sieci przyjazne miejsce, w którym każdy rodzic znajdzie pełną ofertę produktów niezbędnych dla siebie i swojego maluszka, będzie mógł cieszyć się szerokim wyborem asortymentu, a w dodatku zaoszczędzi mnóstwo czasu, mając wszystko, czego szuka w jednym miejscu – w zasięgu kliknięcia. Ufamy, że równie dobrze odnajdą się tu babcie, dziadkowie, ciocie i wujkowie szukający inspiracji na niezapomniany prezent dla ukochanego malucha. Zapraszamy do zakupów. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. - zarówno mailowo, jak i telefonicznie.

Co sklep bejbisie.pl ma w swojej ofercie?

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości produkty, artykuły dziecięce, zabawki interaktywne, huśtawki, krzesełka do karmienia, koniki na biegunach, wózki dziecięce, nosidełka, chusty niemowlęce, produkty ekologiczne oraz hand-made.

Jesteśmy zarejestrowaną firmą - dzięki temu dajemy Ci bezpieczeństwo zakupów, możliwość bezproblemowych zwrotów towaru a także polskie dowody zakupu. Dzięki temu wiesz, że jesteś całkowicie bezpieczny!

Nasze dane to:
Medica Lumina Piotr Bednarek
Ul. Żeromskiego 14/8
59-620 Gryfów Śląski
NIP: 949-210-20-75

Dlaczego warto nam zaufać i zostać naszym klientem?

Artykuły dziecięce oferowane w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, są produkowane z najwyższej jakości materiałów i przez najlepszych producentów.

Jak wygląda jakość oferowanych przez nas produktów?

Gwarantujemy, że nie znajdziesz u nas produktów, których sami nie chcielibyśmy dać naszemu dziecku - mamy pełne zaufanie do każdego oferowanego przez nas artykułu dla Twojego maleństwa.

Sklep internetowy "Bejbisie.pl" daje nam możliwość realizacji własnych marzeń o niezależności, spełnianiu marzeń i dawania innym poczucia szczęścia.

Kto jeszcze może być naszym klientem?

Poza klientami detalicznymi, istnieje również możliwość zaopatrzenia przedszkoli, szkół podstawowych, żłobków i innych - prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na każdą możliwość współpracy B2B.

 

 

Sklep internetowy bejbisie.pl posiada w ofercie artykuły dla dzieci, wózki dziecięce, nosidełka, chusty tkane i żakardowe a także na kółku, pchacze dziecięce, rowerki biegowe i trójkołowe, place zabaw, wyposażenie przedszkoli i szkół podstawowych a także żłobków. Znajdą Państwo u nas także duży wybór zabawek edukacyjnych, interaktywnych, drewnianych, ekologicznych, retro i wiele innych. Nasze produkty są sprzedawane z europejską gwarancją, tylko i wyłącznie od sprawdzonych producentów i dostawców. Produkty dostarczamy za pomocą firm kurierskich a płatności i Państwa dane są zabezpieczone certyfikatami.

Formularz kontaktowy
  •